Težave Focus MK1 1,6 bencin

Težave Focus MK1 1,6 bencin

OdgovorNapisal/-a DvM » 29 December 2017 14:45

Mojega Focusa tarejo tri težave, ki so po mojem povezane:
- zjutraj včasih težko vžge (popolnoma neodvisno od zunanjih vplivov, včasih vžge povsem normalno, tudi če je minus, včasih se obotavlja in le stežka vžge, tudi če je + 10)
- ogrevanje kabine: po kakih dvajsetih minutah vožnje se ogrevanje enostavno ukine in piha samo še mrzel zrak - nekako potem deluje gretje le, če nastaviš na max. ('digitalna klima)
- včasih avto pocuka, ko dodaš gas, predvsem v četrti ali peti, če malo konkretneje zahodiš avto zatrokira. A tudi ne vedno, le občasno, lahko se zgodi, da par dni dela brez te težave, nato pa enkrat spet zatrokira, čist randomly.

Sumim, da so te tri težave lahko povezane. Sicer pa je bil avto pred kratkim na servisu + menjava sklopke (GBM servis Brezovica)in diagnostika ne javlja nobene napake. Ima kdo kak predlog v katero smer gledati in ali je dejansko možno, da so težave povezane, ali pa gre za tri različne stvari?
DvM

Kraj: Ljubljana

Re: Težave Focus MK1 1,6 bencin

OdgovorNapisal/-a AssKicker » 31 December 2017 23:23

Kaj pravi nivo hladilne?
AssKicker

Kraj: bled

OdgovorNapisal/-a DvM » 3 Januar 2018 12:19

Normalno....
DvM

OdgovorNapisal/-a jonnyo » 26 Februar 2018 16:08

DvM napisal/-a:Mojega Focusa tarejo tri težave, ki so po mojem povezane:
- zjutraj včasih težko vžge (popolnoma neodvisno od zunanjih vplivov, včasih vžge povsem normalno, tudi če je minus, včasih se obotavlja in le stežka vžge, tudi če je + 10)

Mojega tudi matra to. Čeprav se zmeri dogaja, da nagaja vžig, ko je avto že segret. Če ne stopim vsaj malo na plin, ne bo vžgal. Gre pa za MK2.5, 2011.
jonnyo

Vrni se na Focus

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost