Mondeo MK4 tempomat

Mondeo MK4 tempomat

OdgovorNapisal/-a sennheiser » 12 Avgust 2016 10:19

V mondeo mk4 nimam tempomata. Po preberanju različnih forumov, vidim da ta opcija je možna. Volan oz. obvolanske kontrole ni problem kupiti. Problem je izvedba - reprogramacija za delovanje. Ali je kakšen junak, ki je že kaj takega izvedel?
sennheiser

Kraj: Novo mesto

Re: Mondeo MK4 tempomat

OdgovorNapisal/-a hippo » 24 November 2016 14:50

Paziti moraš katere kontrole kupiš, ker so do 2010 po elektroniki drugačne kot od 2010 naprej. Po izgledu iste, po elektroniki drugačne.
Ko zmontiraš greš na pooblaščenca, da aktivira preko IDS-ja tempomat in to je to.
Sem naredil isto na S-maxu.
hippo

Kraj: Krtina

OdgovorNapisal/-a princeof » 4 Januar 2017 23:34

Kje si kupil obvolanske kontrole? Si dobil nove ali kake rabljene preko ebay in za kako ceno? Tudi sam jih iščem, vendar nebi rad dal kakih preveč popraskanih, preko ebaya pa najdem le rabljene, ki pa je težko iz slik razbrati v kakem stanju so, zato se bolj nagibam k novim.

Na spodnjem naslovu je en postopek, nisem pa ga poskusil:
https://m.youtube.com/watch?v=Yib4TKDcIGI
princeof

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a JoJbL » 5 Januar 2017 21:35

Jaz sem jih kupil iz anglije, prodajalec pa Gala Motors. Sicer na hitro pregledane, ampak so videti brez poškodb in lepo ohranjene. Če te pa skrbi, pa enostavno pošlješ prodajalcu privat sporočilo s svojimi željami.

L.p.

Poslano z mojega LG-D855 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
JoJbL

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a hippo » 12 Januar 2017 15:00

Jaz sem kupil kar komplet volan s tipkami, je hitreje zamenjano. Vzel sem seveda rabljeno. Nove tipke so uiber drage, pa kabla ne dobiš zraven, ker ga ni kot rezervni del, tako da nisi nič naredil. Tipke morajo OBVEZNO biti s kablom.
Splača se fajn pobrskat po ebayu, ker so cene različne. Tele tipke pri Gala motors so precej drage, se da dobiti ceneje.
Na koncu sem moral do Bizilja, da mi je aktiviral tempomat.
hippo

Kraj: Krtina

Vrni se na Mondeo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost