Novi C max grande

Novi C max grande

OdgovorNapisal/-a 1Damek » 7 November 2014 10:45

Lep pozdrav vsem skupaj. Imam vprašanje. Ali ima morda kdo od vas kakšne bolj konkretne informacije, kdaj bodo na voljo novi, oziroma pomlajeni C maxi grande? Informacije so namreč zelo različne. Od spomladi do poznega poletja 2015. Hvala za odgovore!
1Damek

Kraj: Maribor

Re: Novi C max grande

OdgovorNapisal/-a darkside » 7 November 2014 12:48

Verjetno takrat nekje kot novi s-max. To pa je april ali maj 2015.

Sicer pa tudi sam čakam na novega c-maxa grande ali pa s-maxa. Ampak mi je s-max bolk všeč.

Poslano z mojega SM-N9005 z uporabo Tapatalk
darkside

Kraj: slovenija

OdgovorNapisal/-a 1Damek » 9 November 2014 21:44

Hmmm...hvala za odgovor. Tudi nama z ženo je bolj všeč S-max, sicer tale (še aktualen) model. A je za naju to kar velik finančni zalogaj. Sicer ne bi bil problem vzeti kredit za S-max-a, vendar ne spadam v kategorijo tistih, ki potem osem let živijo ob starem kruhu in sladki vodi, sam da imam doma novi avto, ki ga itak ne morem voziti, ker nimam za nafto.
Tale novi C-max grande pa bo kar všečn, izpopolnjen in lep...
1Damek

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a frcko » 10 November 2014 17:49

C max in S max imata tudi popolnoma drugo ciljno skupino. Grand je optimalno primeren za 4 ljudi in ogromno prtljage. Notri gresta brez težav le 2 otroška stolčka. Čim so zahteve večje, pride v poštev S max, kamor daš v srednjo vrsto 3 stolčke zlahka.

Če pa človek potrebuje avto, ki bo optimalno vozil dva otroka, recimo psa in še nezanemarljivo količino prtljage, hkrati pa letno 3x želiš zapeljati samo do gostilne in nazaj hkrati ženo, otroka, tasta in taščo, potem pa je C max čez glavo dovolj.

Pa C max bolje stoji na cesti kot S max, preverjeno. Tudi Grand. Je pa notranja obdelava S maxa boljša :)
frcko

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a apaski » 9 Marec 2017 0:09

Pozdravljeni,
sam sem lastnik Grand C-maxa in me zanima ali ima kdo povezavo katero SD kartico za navigacijo lahko kupim, da bo mi navigacija delala? Na e-bayu nekaj gledam pa ne vem če so te SD kartice OK za avto in da bo to delalo...
apaski

Kraj: Apače

Vrni se na C-Max

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov