avtoradio s-max

avtoradio s-max

OdgovorNapisal/-a mihael » 27 Maj 2019 23:16

Pozdravljeni
Po opravljenem velikem servisu, kjer avto ni bil priključen na akumulator nekaj ur, mi po priklopu akumulatorja avto radio ne vžge več. Ne dela. Zanima me ali je že kdo imel tak primer in kaj storiti da zadevo odpravim. Gre se za s-maxa 2008
mihael

Kraj: vrhnika

Re: avtoradio s-max

OdgovorNapisal/-a JoJbL » 28 Maj 2019 6:16

Sicer je se mi zdi malo verjetno da bi bil vzrok tega samo izklopljen akumulator, vem pa da so bili za tak problem Covers+ števci (tisti digitalni).
Je čista tema na radiu?

Poslano z mojega CLT-L29 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
JoJbL

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a mihael » 28 Maj 2019 7:48

Ja čista tema
mihael

OdgovorNapisal/-a gricko » 28 Maj 2019 21:13

jaz bi prvo preveril varovalke, napajanje..... mogoče je ob vklopu prišlo do "špice" in odbilo varovalko :?:
gricko

OdgovorNapisal/-a mihael » 30 Maj 2019 8:28

Alo kolega, kaj mislis da bi zaradi varovalk izpostavljal to vprasanje na forumu?
mihael

OdgovorNapisal/-a gricko » 30 Maj 2019 20:32

alo kolega nazaj.....kaj pa vem, kdaj bi ti spraševal???

na forumu imaš zelo različne ljudi. od takih, ki vse sami rihtajo, do takih, ki rabijo nasvet kako menjati metlice na brisalcih!!
kam ti spadaš ne vem!?

v tvojem prvem vprašanju pa si se razpisal kot "roman", kaj vse si že sprobal in kaj ne!! kaj si pregledal pomeril..... no vprašanje je bilo bolj na nivoju tistih, ki rabijo nasvete glede metlic :idea:

torej kaj te žulji!!!?

PS: avto ima več varovalk, ki so vezane zaporedno ( od večje skupne proti manjšim bolj selektivnim), kdaj ima tudi radio sam svojo varovalko

torej, ali si prteveril , če ima radio napajanje - z voltmetrom in če ima oba napajanja!! torej stalni + in + od vžiga. seveda je važna tudi masa (-), tudi tu kdaj nastopijo problemi.
lahko probaš radio priključiti na zunanji vir napajanja in takoj izključiš instalacijo

če je odgovr da ( imaš napajanje), potem je problem v samem radiu, v nasprotnem primeru pa instalacija.
sem sedaj bolj pomagal ali imaš tudi sedaj težave z razumevanjem in sprejemanjem pomoči??

lep dan še naprej!
gricko

OdgovorNapisal/-a mihael » 1 Junij 2019 23:26

Zivjo
Bova mogla it na težavo 2, ker tole glede napajanja je vse preverjeno in vse štima, tko da ostane težave le še v samem radiju in ravno zato sprašujem vas vse ali je že kdo imela tak primer in kakšna je bila rešitev.
No pa če že je problem v samem radiju me zanima ali de ta reč da popravit al je to konec in iščem drug radijo.
predvidevam pa da je radijo le en kup elektronike kjer je vse zamenljivo če se najde vzok.

<LP
mihael

Vrni se na S-Max

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov