Scorpio

Re: Scorpio

OdgovorNapisal/-a blakozar » 27 November 2015 11:12

Prvi scorpio cosworth tega ki se prodaja ne poznam,sem pa ga imel z ročnim menjalnikom odlična zadeva povprek kdaj hočeš le da ni bil nikoli narejen cosworth z ročnim je treba menjat in dat menjalnik od scorpio v6 navadn.
Slika
blakozar

Kraj: Sladki Vrh

OdgovorNapisal/-a JoJbL » 27 November 2015 14:04

Blakozar prosim te, uporabi kakšno ločilo, ker mi ni nič jasno kaj si hotel povedat.

L.p.

Poslano z mojega LG-D855 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
JoJbL

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a blakozar » 22 Januar 2016 13:07

Pardon

Reci kaj te zanima.
Pri semeringu vsi avti spustijo ko presežejo veliko kilometrov.
Hotel sem povedat da sem imel scorpio 2.9 24v,ampak je bil spremenjen v ročni menjalnik kar ni obstajalo v serijski proizvodnji.Ti modeli so bili vsi automatic(2.9 24v).
Avto je huda zadeva nora vožnja le malo je pretežki in dolgi za mene ker je to bolj avtocestni avto.
Kateri model pa sploh iščeš in za kakšno uporabo?
Slika
blakozar

OdgovorNapisal/-a blakozar » 22 Januar 2016 14:46

Ne vem kaj pričakuješ motor bo mastn manšete na volanskem drogu bodo poškodovane motor pa je skoraj neuničljiv za 24v govorim.Je pa pretežka školjka tako da neboš najhitrejši imaš pa fenomenalno opremo.
Če znaš kaj sam privit je to kultni avto drugače te bo požrl in tudi poraba je ostra.Samo avtomatik ni ravno biser, moreš dat gor ročni menjalnik od scorpio 2.9 12v paše in rit samo opleta ker je vsa teža spredaj.
Drugače pa vzameš sierro daš not motor 24V in ročni menjalnik od 12V pa si zmagal.Malo poglej na youtube od sierra 24V in boš videl kaj dobiš potem.

Škoda kako leto prej bi se oglasil bi te lahko peljal da vidiš.
Slika
blakozar

Vrni se na Pretekli Ford modeli

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost