Trdo prestavljanje ST150

Re: Trdo prestavljanje ST150

OdgovorNapisal/-a svizc » 11 Avgust 2016 10:55

Zdravo ce potrebujes originalno olje za menjalnik Ford Fieste ST150 ga imam jaz doma, mi stoji, original racun in vse, tocno tega o katerem je govora v tej temi. Imam ga 2,7l, notri v menjalnik gre 2,3l tako da imas 4dcl se za "splaknit" opilke oz svinjarijo ven. Sporoci mi
Uporabniški avatar
svizc

Kraj: Gorenjska

OdgovorNapisal/-a Saddened » 11 Avgust 2016 12:55

svizc napisal/-a:Zdravo ce potrebujes originalno olje za menjalnik Ford Fieste ST150 ga imam jaz doma, mi stoji, original racun in vse, tocno tega o katerem je govora v tej temi. Imam ga 2,7l, notri v menjalnik gre 2,3l tako da imas 4dcl se za "splaknit" opilke oz svinjarijo ven. Sporoci mi

Sem ti odpisal ZS. Me zanima.
Saddened

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a svizc » 13 Julij 2017 8:47

Zdravo,

pred kratkim smo imeli nesreco z mojo ST-jko in sicer zluknjan menjalnik katerega smo zamenjali. Zdej me pa zanima ker mehanika ki mi je opravil menjavo pac ne dobim na telefon zaradi dopustov in ne vem katero olje je dal v menjalni me zanima koliko ima razlike originalno olje za ST-jko in pa predvidevam kar eno olje ki ga je dal on noter pri samem prestavljanju. Ker sem opazil da je menjalnik kar naenkrat postal cisto trd, sploh je problem sedaj poleti ko je vroce zunaj in je material ze sam po sebi segret...
Uporabniški avatar
svizc

Kraj: Gorenjska

OdgovorNapisal/-a JoJbL » 13 Julij 2017 19:19

Je splošno znano, da redko katero drugo olje dobro deluje, tudi če je popolnoma enakih specifikacij. Noben pa ne zna razložit zakaj.
Se mi pa ne zdi neka pretirana cena original olja, da bi šel katero drugo olje noter vlivat.

Poslano z mojega WAS-LX1 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
JoJbL

Kraj: Ljubljana

Prejšnja

Vrni se na Pogonski sklop

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov