Radio android

Re: Radio android

OdgovorNapisal/-a Erik » 7 Junij 2016 9:10

Ja jest imam nekaj podobnega v S-maxu, sedaj že dobro leto.
Deluje ok, vendar se je potrebno sprijazniti z nekaj omejitvam, mene najbolj moti, da na displeju ni več podatkov iz radia, tudi ure ni. Volanske komande sicer (po silnih mukah) deluejejo, vendar ne vsa funcionalnost. Tudi radijske postaje nekoliko slabše lovi, predvsem je problem ko se signal slabša, ne zamenja frekvence oz. to stori zelo pozno.
Po drugi strani pa pridobiš mnogo drugih uporabnih aplikacij, pa vzratno kamero, usb (micro card) povezljivost, itd.
Erik

Kraj: Tržič

OdgovorNapisal/-a markom87 » 14 Junij 2016 17:27

Zdravo,

Tudi sam sem gledal ta model radia zaradi navigacije (focus 2008). A si kamero dobil zraven? Kako si jo nastimal? Sem videl da jih je vec vrst?
markom87

Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a frikoslav » 20 Junij 2016 12:29

Zdravo,

Pred kratkim sem tudi sam menjal original avtoradio z Android verzijo. Vse OK, moti pa me, da ne morem več uporabljati Fordove bluetooth komunikacije. Sicer mi telefon zazna Ford Audio, vendar se nanj ne morem povezati niti nimam v Convers+ opcije telefonskega imenika. Ali je to normalno in se z zamenjavo pač sprijazniš s tem ali se, da zadevo pokrpati še s kakšnim kablom? Avtoradio ima sicer Canbus vmesnik, s katerim mi delujejo volanske kontrole (volume +-, program +- ter M).

Hvala za odgovore.
frikoslav

Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a novinec123 » 25 November 2016 11:13

Smax 2012 letnik kaj vzeti ?
gledal sem tega

http://www.ebay.co.uk/itm/Camera-7-Andr ... SwJcZWgOsN

ni pa najcenejši ....

pa še eno vprašanje letnik 2012 gledam enake radie kot 2011 in starejši?
novinec123

Kraj: Sežana

Prejšnja

Vrni se na Avtoakustika in multimedija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost