P: Fiesta ST 2007 s HUJŠO okvaro motorja

P: Fiesta ST 2007 s HUJŠO okvaro motorja

OdgovorNapisal/-a BGknoccout » 4 December 2018 18:23

Pozdravljeni

Prodaja se Ford Fiesta ST letnika 2007, zelo primerna za dele.
Avtomobil NI vozen in ima HUJŠO okvaro motorja (najverjetneje na gredi, ob okvari pa je tudi izpustil olje

Ohranjenost;

Zunanjost;
Zunanjost ni v najboljšem stanju. Nima hudih poškodb, je pa precej zdelana od uporabe. Rje ni nikjer.
Vse večje poškodbe sem izpostavil na fotrografijah, ostale so pa le razne pikice od kamenčkov in od udarcev vrat na parkiriščih). Luč na voznikovi strani ZELO meglena.

Notranjost;
Notranjost je ZELO dobro ohranjena. Posebej bi izpostavil zadnjo klop, ki je kot nova.
Armatura, volan, strop in plastike so tudi v praktično popolnem stanju, malenkost se je začela luščiti le ročica menjalnika.
Sedeža sta tudi v dobrem stanju (razen umazanije), težava je le v voznikovem, ki se zelo nerad prepogiba.

Oprema;
Deluje VSE: radio (original), klima deluje (le kako sekundo rahlo rožlja ob vetrobranu pri vklopu MAX gretja), deluje elektronski pomik oken.

Ostalo;
- 3 mesece (22.8.) stara Črpalka vode, Termostat, Mikrojermen
- Deli kot so menjalnik, izpuh, šasija, vzmetenje,...so v dobrem stranju. Tudi motor do odpovedi ni dajal znakov, kaj čaka.
- Slabo sezono (3/4 lanske + 15 dni letos) vožene zimske gume Falken HS449 185/55R15 82H m+s
- Vsi nadomestni deli, ki so bili nameščeni v času mojega lastništva, so zabeleženi v razpredelnici priloženi slikam. Prav tako znamke delov in datum nakupa/menjave.
- Vse kozmetične predelave, se lahko povrnejo v originalno stanje (rumene meglenke - folija, črni detajli - PlastiDip)
- Poleg še en komplet zavornih diskov (zadnji zelo bogi, sprednji morda še vozni kako sezono) Na avtomobilu so EBC Premium diski + EBC YellowStuff pakne - staro tri leta.
+ Pol tanka bencina :)

Slike;

Napake;
Slika Slika Slika
Slika Slika Slika

Zunanjost;
Slika Slika
Slika Slika

Notranjost;
Slika Slika
Slika Slika
Slika Slika

Motor/Podvozje;
Slika Slika

Deli;
Slika

Cena 1200 EUR.
Prodaja po delih me ne zanima, ogled možen v Ljubljani.

Ponudbe in dodatne informacije pa na ZS.
Uporabniški avatar
BGknoccout

Kraj: Ljubljana

Vrni se na Prodam, podarim

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov