Mondeo mk4 key not detected

Mondeo mk4 key not detected

OdgovorNapisal/-a Ford mk4 » 6 Marec 2018 12:56

Živjo,

Imam Mondeo mk4 2008 letnik, keyless varianta.
Pred 10 dnevi se mi je zgodilo, da je avto javil napako "key not detected" in ni hotel užgati niti na gumb, niti tista backup varianta kjer vstaviš ključ v slot pod volanom ni delala. Tako da ni ostalo druzga kukr avtovleka pa na servis.
mesec nazaj je bil menjan akumulator, pravtako pa sem ga pred avtovleko še sasm odklopil in priklopil nazaj. Nič ni pomagalo.

Baterija v ključu je tudi kakšen mesec stara.

Avto je že 10 dni na servisu pri Summit v ljubljani. Napaka se jim je ponovila potem še enkrat po 3 dneh, vendar niso še nič ugotovili kaj bi bilo narobe.

A je imel že kdo takšno težavo in jo tudi odpravil? Morda kdo ve kaj bi lahko bilo narobe?

Lep pozdrav
Jan
Ford mk4

Kraj: Ljubljana

Re: Mondeo mk4 key not detected

OdgovorNapisal/-a Ford mk4 » 11 Marec 2018 19:10

No... Po reprogramiranih kljucih, zamenjavi baterije v kljucih in po software updejtu BCM modula, me je se vedno pustil na cedilu in ni hotel vzgati niti na en niti drug nacin.
Sem odklopil akumulator, pustil 5 minut in ga priklopil nazaj. In se vedno ni hotel nc. Po tem ko sem ze obupal in ga hotel tam pustit parkiranega, sem se enkrat poskusil in je vzgal... Tako da zdaj res nevem kaj bi bilo.

Kaksni predlogi?
Ford mk4

Kraj: Ljubljana

Vrni se na Tehnični del

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost